BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

HAKKIMIZDA

Alternatif Global 2015 yılından bu yana binlerce kişiye, yabancı  uyruklu veya Türk vatandaşlığı fark etmeksizin, Türkiye’de başta Eğitim Danışmanlığı ve Yatırım Danışmanlığı olmak üzere Hukuk Danışmanlığı, Sağlık Danışmanlığı ve Turizm danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Alternatif Global sadece bir ülkede değil, dünyanın birçok ülkesinde kurum ve kuruluş ile iş birliği yaparak, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en ekonomik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Genç ve dinamik ekibiyle Alternatif Global Yabancı uyruklu kişilere Türkiye’de ve Yurtdışında Üniversite Eğitim Danışmanlığı, Yatırım danışmanlığı, Hukuki Danışmanlık, Sağlık Danışmanlığı, Dil Eğitimi, Tercümanlık Hizmetleri, ikamet izni alımından çalışma izni alımına kadar birçok alanda hizmet vermektedir.

Alternatif Global aynı zamanda yurt dışı eğitim almak isteyen öğrencilerimize hizmet vermenin çabası içerisinde uzman ekibiyle çalışmaktadır.

Kurumsal kimliği ile Alternatif Global, başarının esas kaynağı disiplinli çalışma prensibini ve ihtiyaç odaklı çözümlerini geliştirerek hizmetlerine devam ediyor. Sizi de bu yolculuğunuzda kaliteli eğitim danışmanlığı, hukuk danışmanlığı, yatırım hizmetleri, dil eğitimi, sağlık hizmeti alanında yalnız bırakmayacak bir ekip ile tanışmanız için sizleri davet ediyoruz.

Sertifikalarımız

Sertifika İsmi 1

Örnek cümle, sertifikanın özelliklerini ve nerede/ne zaman alındığını belirtir.

Sertifika İsmi 2

Örnek cümle, sertifikanın özelliklerini ve nerede/ne zaman alındığını belirtir.

Sertifika İsmi 3

Örnek cümle, sertifikanın özelliklerini ve nerede/ne zaman alındığını belirtir.

Bizi Takip Edin

Yardıma mı ihtiyacınız var ? Bize ulaşın

Bize Ulaşın